Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Blog o czyszczakach

Dlaczego czyszczaki do butów czyli zamiast lub obok tradycyjnej wycieraczki

Tradycyjne wycieraczki nie zapewniają takiego efektu czystości obuwia jaki osiągnąć można stosując czyszczaki do butów. Właśnie tam, gdzie tradycyjne wycieraczki nie do końca spełniają swoją rolę lub jeśli po prostu chcesz czyścić buty dokładniej korzystaj z czyszczaka do butów.

Czyszczak do butów sprawi, że korytarz w Twoim domu będzie łatwiej utrzymać w porządku. Zapomnij o brudnych podeszwach butów, piachu na podłodze i unoszących się tumanach kurzu.

Zapraszasz gości do domu ? Postaw czyszczak przed drzwiami, sami z ciekawością i przyjemnością wyczyszczą buty.

Ci, którzy mają przydomowy ogródek będą zachwyceni komfortem użytkowania czyszczaka do butów.

Czyszczak do butów może stanowić nie tylko funkcjonalny element wyposażenia naszego domu, ale również, dzięki oryginalnemu wzornictwu może stanowić element ozdobny również jako mała architektura ogrodowa.

Możesz go postawić nie tylko przed drzwiami, ale i w ogrodzie, tam gdzie najczęściej masz potrzebę oczyszczenia butów. Możesz ustawić czyszczak tuż obok wycieraczki i czyścić na nim buty wtedy, kiedy uważasz, że to niezbędne. Możesz też stosować czyszczak po prostu zamiast tradycyjnej wycieraczki. 
W naszej ofercie znajdziesz czyszczaki do butów dopasowane do Twoich potrzeb.

Cztery pory roku z czyszczakami do butów

Wiosna to czas wiosennego porządkowania, pracy w ogrodzie i krzątania się pomiędzy domem i ogrodem. Dzięki czyszczakom do butów możesz lepiej zadbać o porządek w domu i pomieszczeniach gospodarczych. Ubrudzone buty łatwo wyczyścisz przed wejściem do domu, budynku gospodarczego czy wychodząc na kostkę chodnikową po pracy w ogrodzie.

Latem zdarza Ci się wejść w butach do domu ? Tylko czyszczak do butów sprawi, że będziesz mieć pewność czystych butów. System szczotek o odpowiednio dobranych parametrach sztywności, grubości i długości sprawi, że wyczyścisz buty sprawniej, szybciej i skuteczniej. Pozbędziesz się zanieczyszczeń, które zalegają w przestrzeni rowków w podeszwie buta.

Jesień to czas przygotowania do zimy, Na początku prace ogrodowe, później po prostu zmienna aura sprawiają, że wchodzisz do domu w ubłoconych butach. Z czyszczakiem do butów koniec z wnoszeniem brudu do domu !

Zimą zdarza Ci się, że mimo wyczyszczenia butów na wycieraczce i tak wnosisz śnieg do domu ? Na butach pozostają resztki śniegu, które trudno usunąć ? Za pomocą czyszczaka w łatwy sposób pozbędziesz się śniegu nie tylko ze spodu, ale z powierzchni bocznych butów.

 

Gdzie mają zastosowanie czyszczaki do butów ?

- w gospodarstwach domowych

Ustaw czyszczak przed głównymi drzwiami wejściowymi, w korytarzu, przy wycieraczce lub po prostu zamiast niej.

- przy domku ogrodowym lub budynku gospodarczym

Po skończonej pracy w ogrodzie możesz skutecznie wyczyścić buty robocze przed odłożeniem ich na miejsce

- na boiskach i kortach tenisowych

Schodząc z boiska lub po treningu w terenie wyczyść buty na czyszczaku, tak by można było wrzucić do worka czyste buty sportowe

- w garażu

Zdarza Ci się że przed wejściem do samochodu masz ochotę oczyścić buty, ale po prostu nie ma jak tego zrobić. Po prostu użyj czyszczaka do butów !

- na budowie

Wiesz, że w czasie budowy nie trudno o zabrudzone buty. Wchodzisz z jednych pomieszczeń do drugich a potem do samochodu. Przenosisz na butach zanieczyszczenia w różne miejsca. Rozwiązaniem będzie tutaj czyszczak do butów, który rozwiąże wszystkie te problemy. W szczególności przydatny będzie w czasie prac wykończeniowych, gdzie pracownicy przenoszą duże ilości zanieczyszczeń przemieszczając się pomiędzy dworem a pomieszczeniami w budynku.

- w gospodarstwie rolnym

Tutaj również nie łatwo utrzymać czystość pomieszczeń, a w wielu wypadkach jest to niezbędne dla dochowania odpowiednich warunków sanitarnych. Jeśli korzystasz z maty dezynfekcyjnej wiesz, jak szybko ulega ona zabrudzeniu. Teraz przed wejściem na matę po prostu wyczyść buty na czyszczaku.

- ogródek działkowy albo działka rekreacyjna

To takie miejsca, gdzie często przemieszczasz się pomiędzy ogródkiem a domem i zdejmowanie butów nie zawsze jest na rękę czy raczej nogę :) Czyszczak do butów przy twoich drzwiach sprawi, że poczujesz się komfortowo wchodząc do domku, a wieczorem nie będzie tyle sprzątania co zwykle. 

- na tarasie

Wychodzisz drzwiami tarasowymi na zewnątrz a później wracasz do domu. Zawsze pozostaje dylemat, czy wniesiemy do domu na butach coś z podwórka. Czyszczak do butów przed drzwiami tarasowymi sprawi, że zapomnisz o dylemacie zdejmowania butów

 

To doskonały pomysł na prezent.

 

Nie wiesz co kupić znajomym, rodzinie na prezent ? Spraw im czyszczak do butów a z pewnością będą zachwyceni. To będzie z pewnością funkcjonalny prezent, który spodoba się każdemu. Więc jeśli nie ma czyszczaka do butów. Kup mu go już teraz !

 

Po prostu czyść buty skuteczniej i utrzymuj czystość w domu na wysokim poziomie !

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl